ferie zimowe
ferie, ferie i po feriach PDF Drukuj
ferie zimowe - obóz narciarski
Wpisany przez Danuta Wojciechowska   
piątek, 23 marca 2012 22:00

FERIE, FERIE I PO FERIACH

Czy można nie nudzić się, nie wyjeżdżając na ferie z domu? Można .

Uczniowie gimnazjum z Celestynowa mieli możliwość skorzystania z różnorodnych form aktywności ruchowej podczas tegorocznych ferii zimowych.

Na Sali gimnastycznej miały miejsce kilkugodzinne, pasjonujące mecze z gier zespołowych (nadgarstki i kolana stłuczone, ale satysfakcja gwarantowana). W między czasie odbywały się również rozgrywki  tenisa stołowego, wyjazdy na kręgle- świetna zabawa podczas której można śledzić postępy swojej koordynacji  i poczuć smak rywalizacji. Wyjazd na łyżwy to kolejna fajna propozycja. Niestraszny nam był mróz (-14oC) szczypiący w policzki i uszy. Jazda na łyżwach to wspaniały sport , na świeżym powietrzu .

Podsumowaniem tegorocznych ferii był  VII BIEG Wedla , który miał miejsce 28.01.2012r.w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Tego dnia było biało, mroźno i słonecznie-taką pogodę  organizatorzy zamówili na tę edycję. Uczniowie naszego gimnazjum mieli do pokonania 1860m.Walka była zacięta. Podczas -15omrozu trasę jako drugi ukończył uczeń klasy IIB Kowalski Paweł natomiast  wśród dziewcząt na III miejscu uplasowała się Kurach Julia klasa IID.

Uczestnicy biegu Wedla:

1.Kurach Julia

2.Kowalski Paweł

3.Abramowicz Kamil

4.Wawer Kasia

5.Kowalska Olga

6.Kociszewska Kinga

7.Szostak Patrycja

8.Chodkiewicz Patrycja

9.Chodkiewicz Kinga

10.Pokrywka Karolina

11.Walicka Łucja

12.Wawer Ania

13.Jakubowski Łukasz

Gratulujemy!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8
Design by 99Theme
Copyright 2010 © Joomla