ferie, ferie i po feriach PDF Drukuj
ferie zimowe - obóz narciarski
Wpisany przez Danuta Wojciechowska   
piątek, 23 marca 2012 22:00

FERIE, FERIE I PO FERIACH

Czy można nie nudzić się, nie wyjeżdżając na ferie z domu? Można .

Uczniowie gimnazjum z Celestynowa mieli możliwość skorzystania z różnorodnych form aktywności ruchowej podczas tegorocznych ferii zimowych.

Na Sali gimnastycznej miały miejsce kilkugodzinne, pasjonujące mecze z gier zespołowych (nadgarstki i kolana stłuczone, ale satysfakcja gwarantowana). W między czasie odbywały się również rozgrywki  tenisa stołowego, wyjazdy na kręgle- świetna zabawa podczas której można śledzić postępy swojej koordynacji  i poczuć smak rywalizacji. Wyjazd na łyżwy to kolejna fajna propozycja. Niestraszny nam był mróz (-14oC) szczypiący w policzki i uszy. Jazda na łyżwach to wspaniały sport , na świeżym powietrzu .

Podsumowaniem tegorocznych ferii był  VII BIEG Wedla , który miał miejsce 28.01.2012r.w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Tego dnia było biało, mroźno i słonecznie-taką pogodę  organizatorzy zamówili na tę edycję. Uczniowie naszego gimnazjum mieli do pokonania 1860m.Walka była zacięta. Podczas -15omrozu trasę jako drugi ukończył uczeń klasy IIB Kowalski Paweł natomiast  wśród dziewcząt na III miejscu uplasowała się Kurach Julia klasa IID.

Uczestnicy biegu Wedla:

1.Kurach Julia

2.Kowalski Paweł

3.Abramowicz Kamil

4.Wawer Kasia

5.Kowalska Olga

6.Kociszewska Kinga

7.Szostak Patrycja

8.Chodkiewicz Patrycja

9.Chodkiewicz Kinga

10.Pokrywka Karolina

11.Walicka Łucja

12.Wawer Ania

13.Jakubowski Łukasz

Gratulujemy!!!

 
Design by 99Theme
Copyright 2010 © Joomla